• Polish (Poland)
  • China

mg-dla-domumg-dla-przemyslu

 

Sklep Trigger

Start > Aktualności
Aktualności
Tania przesyłka

Na Państwa życzenie wprowadzamy TANIE PRZESYŁKI LISTOWE wszystkich biopreparatów w następujących opakowaniach i kosztach:

Opakowanie handlowe

Ilość opakowań
w jednej przesyłce

Koszt przesyłki
w kopercie pęcherzykowej

10 sztuk

1 - 2

4,50 zł ekonomiczna
6,50 zł piorytet

20 sztuk

1

20 sztuk
40 sztuk

2
1 - 2

8,50 zł ekonomiczna
11,00 zł priorytet

Powyższe przesyłki realizujemy tylko po przedpłacie.
W sklepie internetowym w zakładce METODA PŁATNOŚCI prosimy zaznaczyć „przedpłata na konto” lub „karta płatnicza lub przelew” i dalej postępować zgodnie z informacjami pojawiającymi się na stronie.
Aby zmniejszyć wagę, przesyłka preparatu może nie zawierać opakowania kartonikowego.

 
Eko WC - przenośna toaleta

Sposób użycia Eko WC:pełna informacja…

1.  do wiadra włóż worek foliowy zawijając jego brzeg na obwodzie wiadra.
2.  na dno worka wsyp zawartość 1 saszetki biopreparatu Trigger-1 i wrzuć jeden krążek pochłaniacza.3.  nałóż na wiadro zamykany sedes – Eko WC jest gotowy do użycia.
4.  po każdym użyciu przykryj zawartość płatem ręcznika papierowego lub papierem toaletowym i zamknij.
5.  w przypadku większej ilości odchodów płynnych należy wrzucić następny krążek.
6.  wkład Eko WC powinien być wymieniany na nowy gdy wypełni się do połowy (5-6 litrów).
7.  zawartość worka można kompostować – zawiąż worek pozostawiając dopływ powietrza i postaw pod drzewkiem w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt lub wstaw do kompostownika. Po 3 tygodniach zawartość worka wrzuć do kompostownika i kompostuj następne 3 tygodnie. Uzyskany kompost stosować pod drzewa i krzewy, nie stosować pod warzywa.

N O W O Ś Ć  -  pochłaniacz wilgoci do Eko WC

Właściwości – suchy, naturalny produkt ulegający biodegradacji. W kontakcie z cieczami pęcznieje wchłaniając je w ilości 8 krotnej w stosunku do swojej wagi początkowej. Pochłania również powietrze.
Zastosowanie – pochłania nadmiar odchodów wraz z biopreparatem Trigger-1. Nadaje odchodom odpowiednią strukturę podatną na szybki rozkład, dzięki czemu ogranicza odory.

 

 
Medal na Targach Ekotech 2009!

pełna informacja…Na X Targach EKOTECH 2009, które odbyły się w dniach 3-5 marca 2009 w Kielcach, otrzymaliśmy MEDAL TARGÓW EKOTECH za innowacje.

pełna informacja…
 
Rewolucja w dziedzinie kompostowania! - kompostowanie odpadowej biomasy i osadów ściekowych

pełna informacja…KOMPOSTOWANIE ODPADOWEJ BIOMASY

Szanowni Państwo!

Firma Trigger - lider biotechnologii środowiskowej na rynku ochrony środowiska, opracowała technologię "jutra", w przypadku kompostowania osadów ściekowych cechującą się:

 

pełna informacja…
 
Zapraszamy do sklepu on-line!

pełna informacja…Teraz nasze produkty możesz kupić w prosty i wygodny sposób przez internet. Obsługę transakcji bezgotówkowych w naszym sklepie on-line realizujemy za pośrednictwem renomowanego serwisu DotPay.pl - bezpieczne transakcje internetowe. Akceptujemy systemy kart płatniczych oraz szereg przelewów międzybankowych. Bezpieczeństwo transakcji jest bardzo wysokie, gwarantowane przez firmę PolCard S.A.

pełna informacja…
 
Rekultywacja skażeń ropopochodnych

pełna informacja…Wszystkie kraje świata borykają się ze skażeniami ropopochodnymi gruntów i wód gruntowych. I o takich zjawiskach będziemy mówić na tej stronie. W Polsce ostatnio zrobiło się głośno o sprawie przy okazji przejmowania terenów po odejściu wojsk radzieckich. Na poligonach i bazach lotniczych dosłownie "sztych" pod ziemią znajdowało się wolne paliwo. Może nie tak drastyczna sytuacja, ale jednak zbliżona panuje w wielu zakładach przemysłowych. Przez lata funkcjonowania w miejscach newralgicznych "urosły" spore skażenia. Sięgają one w głąb gruntów często na dziesiątki metrów.

pełna informacja…
 
« 1 2 »

(C) 1990 - 2018 Wytwórnia Preparatów Do Ochrony Środowisk Trigger | Prawa autorskie | Polityka Prywatności | Polityka Cookies