• Polish (Poland)
  • China

podstr-dla-przemyslu

Start > Dla przemysłu i gospodarki komunalnej
Trigger-1 - czyszczenie kanalizacji

pełna informacja…Zapomnij o problemach z zatkaną kanalizacją!

Masz problemy z osadami i tłuszczami, które oblepiają rury kanalizacyjne?

Do niedawna miałeś na to jedną radę: czyszczenie mechaniczne. Drogie, niebezpieczne i często zabójcze dla oczyszczalni.

Teraz możesz wybrać znacznie lepsze rozwiązanie!
Preparat Trigger-1, dzięki zawartym w nim enzymom dokładnie oczyści wewnętrzną powierzchnie przewodów kanalizacyjnych. Osady, tłuszcze i śluzowate narośla, będą odrywać się całymi kawałami i rozkładając się, odpływać do oczyszczalni. Najważniejsze! Dopływający do oczyszczalni nieco większy ładunek zanieczyszczeń jest dla procesu oczyszczania całkowicie bezpieczny!

pełna informacja…
 
Trigger-2 - Niezastąpiona pomoc na oczyszczalni

pełna informacja…Trigger-2 jest biopreparatem służącym do wspomagania biodegradacji zanieczyszczeń organicznych w ściekach i osadach.

Korzyści jakie odniesie Wasza oczyszczalnia ze stosowania Trigger-2:

  • zmniejszenie ładunków odprowadzanych przez oczyszczalnie,
  • zmniejszenie ilości osadów (nawet 4-krotnie),
  • zmniejszenie ilości w ściekach oczyszczonych związków azotu i fosforu, metali, detergentów, tłuszczy i trudno rozkładalnych związków organicznych.
  • obniżenie kosztów intensyfikacji oczyszczania ścieków i przeróbki osadów,
  • łatwość stosowania w większości oczyszczalni ścieków zakładowych i komunalnych,
  • pewność działania dzięki prostemu dawkowaniu
  • szeroki zakres działania – nie trzeba już kupować wielu środków
pełna informacja…
 
Trigger-2R - Uwolnij świat od skażeń ropopochodnych!

pełna informacja…Borykasz się z problemem skażeń ropopochodnych? Masz skażoną ziemie, posadzki, a może całe mogilniki odpadów? Jak to rekultywować?

Na to pytanie często odpowiada się: wykopać i wywieźć. Ale na to potrzebne są gigantyczne środki. Mało tego. Trzeba wyłączyć z eksploatacji skażony teren, a samo wykopywanie skażonego gruntu może doprowadzić do rozprzestrzenienia skażenia.

Czy pozostaje jakaś metoda, która nie wymaga wydobycia gruntu i nie kosztuje fortuny?    TAK

Metoda oparta na preparacie Trigger-2R pozwala uwolnić się od skażenia nie wykopując gruntu. Jak? Wprowadzając do skażonego gruntu (lub posadzki, mogilnika itp.) specjalne bakterie i enzymy które, mówiąc obrazowo, zjadają związki ropopochodne. Ten proces nazywa się biodegrdacją.

pełna informacja…
 
Trigger-3 Max - Rekultywacja jezior

pełna informacja…Uratuj Wasze jezioro!

Działalność człowieka przynosi środowisku naturalnemu wiele szkód. Zanieczyszczenia jakie spuszczamy do rzek często gromadzą się w jeziorach. Dalszy scenariusz już wszyscy znamy: piękne kiedyś jezioro zamienia się w breje pełną sinic. Nie da się kąpać, ludzie nie maja gdzie wypoczywać...

pełna informacja…
 
Trigger-4S

pełna informacja…Gdy zarządzasz gospodarką osadową w oczyszczalni, stoisz przed nie lada wyzwaniem. Wiemy o tym, bo mieliśmy ten sam problem.

Możesz osady wywozić na wysypisko, ale to kosztuje. Suszyć albo nawet spalać, ale to jest jeszcze droższe. Na domiar złego stoisz przed problemem transportu odpadów do miejsca przerobu...

 

pełna informacja…
 


(C) 1990 - 2018 Wytwórnia Preparatów Do Ochrony Środowisk Trigger | Prawa autorskie | Polityka Prywatności | Polityka Cookies